Мер Києва зустрівся у Давосі з українськими біженцями. Всі вони хочуть додому

Автор: Марія Супрун
11:55 24.05

Мер Києва Віталій Кличко разом з братом взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Одна з головних тем цьогорічного форуму – Україна.

Мер Києва зустрівся у Давосі з українськими біженцями. Всі вони хочуть додому

Крім того, як розповів Кличко у соцмережах, він зустрівся та поспілкувався в мерії Давосу з українськими біженцями, які тимчасово мешкають у Швейцарії.

Це – переважно жінки з дітьми з Києва та області, з Харкова, Дніпропетровщини та інших регіонів України.

Всі вони хочуть додому. Всіх цікавить, коли ми переможемо та можна буде повернутися в рідні міста“, – розповів столичний очільник.

Під час дискусії в рамках OpenForum, брати Клички говорили про посилення санкцій проти російського агресора і єдність в цьому питанні цивілізованого світу, без подвійних стандартів. Збільшення постачання зброї.

Росія повинна відчути, що вона втратить через війну в Україні не тільки свої танки і велику частину армії. Росія залишиться вигнанцем і банкрутом“, – зазначив Віталій Кличко.

Наступні дні Клички планують зустрічі з американськими та європейськими політиками, представниками великого бізнесу. Будуть пояснювати, що росія чинить геноцид українського народу, залучати допомогу. Зокрема і на відновлення Києва та України після російських варварів.

брати Кличко

Нагадаємо, рашисти гвалтували 6-місячну дівчинку чайною ложкою, ще двоє хлопчиків-близнюків померли після насильства.

Великий Київ у Google News

підписатися