Про це розповіли в “Київтеплоенерго”.
За словами комунальників, протягом цього опалювального сезону бригади “Київтеплоенерго” усували у середньому 30 пошкоджень за добу, що на 15% менше порівняно з попередніми сезонами.
Це результат проведеної реконструкції трубопроводів у 2019-2020 роках. За два попередні роки “Київтеплоенерго” замінило 270 км зношених трубопроводів. Загальна протяжність столичної системи тепломереж — понад 2,7 тис. км“, – зауважили в “Київтеплоенерго”.
Крім того, за даними підприємства, скоротились терміни усунення пошкоджень завдяки оновленню парку спецтехніки: під час опалювального періоду аварійні бригади усували пошкодження тепломереж і відновлювали теплопостачання менш ніж за добу.
Для скорочення термінів усунення пошкоджень “Київтеплоенерго” поступово замінює старий спецтранспорт на новий сучасний — з 2018 року вже оновили 30% парку спецтехніки”, – діляться тепловики.
Також зазначається, що незважаючи на збільшення вартості газу, тарифи Київтеплоенерго на тепло залишились на рівні 2019 року (1654,41 грн за 1 Гкал тепла). Зростання тарифів вдалося стримати у результаті підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Асоціацією міст та урядом України. В іншому разі — без дії Меморандуму — тарифи зросли б близько на 15% (залежно від ціни газу в певному місяці).
Ще одна особливість цьогорічного опалювального періоду у Києві – він холоднішим, ніж два попередні сезони. Найнижча середньомісячна температура була у лютому 2021 року з позначкою –4,7 °C.
Середньозважена вартість опалення у цьогорічному сезоні за 1кв. м у будинках з лічильниками склала 30,79 грн.
Читайте також: У кількох районах Києва півмісяця не буде гарячої води
Нагадаємо, кияни заборгували за житлово-комунальні послуги понад 8 млрд грон, із них за постачання тепла та гарячої води – 6 млрд 486 млн 200 тис. грн.