Мелодраму, що є одою вірності жінки «Лист незнайомки» підготував театр Візаві у Києві

Автор: Оксана Тупальська
11:18 20.04

Київський театр Візаві представляє свою найвідомішу виставу-мелодраму за новелою Стефана Цвейга «Лист незнайомки»,.

Мелодраму, що є одою вірності жінки «Лист незнайомки» підготував театр Візаві у Києві
Світлодіодне освітлення

Понад двадцять років безперечного успіху та визнання публіки. Вистава – ода вірності жінки, яка пронесла через все життя любов до єдиного чоловіка, відомого письменника-белетриста.

Зворушлива та ніжна, палка та пристрасна історія в одному листі. Гімн кохання дзвінкої поетичної школярки та втомленої повії з нічного кабаре. Гра біди та радості, спалахів світла та чорної темряви. Нова сценографія та виразна пластичність образів, всеосяжне освоєння простору сцени та вражаюча камерність. Одне всепоглинаюче кохання.

Про авторів:

Чудовій актрисі Тамарі Морозової, яка майстерно володіє всім діапазоном і тембрами свого голосу, переконливо і яскраво вдалося втілити і 13-річну сором’язливу дівчинку, і 18-річну панночку, розпусну жрицю кохання, і змучену стражданнями жінку, яка втратила дитину.

Блискучий у своїй аристократичності та вишуканості актор Євген Морозов. У його виконанні письменник-белетрист одночасно легкий і трагічний, химерний і суворий. Актори ідеально відчувають та доповнюють один одного. І все ж таки головною гідністю вистави є її неповторна енергетика. У залі відбувається щось важкозрозуміле. Не чути навіть дихання. Успіх вистави вимірюється децибелами тиші. Зворушливий підхід до автора, до його мови та сюжету. Режисер Євген Морозов дуже дбайливо поставився до новели Цвейга. Авторське та режисерське не воює, не знищує один одного, а з’єднуючись, створює дивовижне єдине ціле – душу вистави.

Звучить музика Вівальді, Шуберта, Пендерецького, Жарре.

Квитки коштують від 250 грн.

Коли: 20 квітня (сб), 18:00 
Де: Будинок кіно (ст. м. Палац спорту)

Великий Київ у Google News

підписатися