Медиків столиці нагородили за самовіддане служіння під час війни

Автор: Марія Супрун
02:40 06.07

Депутатка Київради Ганна Старостенко та інші члени Регіональної Ради Києва Ордену Святого Пантелеймона нагородили медичних працівників столиці почесними грамотами за самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором.

Медиків столиці нагородили за самовіддане служіння під час війни

Про це повідомляє Київрада.

Серед номінантів є медичні працівники київських клінічних лікарень №4, №7, №8, №17, Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» і відомчих медичних закладів столиці.

«З перших днів війни медичні працівники рятують життя військових і цивільних, які постраждали від діяльності країни-агресора. У зонах активних бойових дій сформовано потужний медичний фронт, який щодня бореться за життя наших військових. Наразі понад 200 медиків столиці, перш за все, – хірурги, анестезіологи, реаніматологи, травматологи, медичні сестри та фельдшери перебувають на службі в ЗСУ», – зазначила Ганна Старостенко.

Зазначається, що всі медичні заклади столиці продовжують працювати у посиленому режимі та готові до будь-яких надзвичайних ситуацій в місті.

Нагадаємо, в Україні запускають наступний етап медреформи.

Великий Київ у Google News

підписатися