Меценати допомогли оновити реанімацію для новонароджених у перинатальному центрі Київщини – фото

Автор: Галина Ворона
14:28 24.11.2023

640 грамів – вага одного з немовлят, яке колись народилося в Київському обласному перинатальному центрі. Завдяки професійній роботі лікарів його повноцінно виходили. Сьогодні у закладі відкрили нову реанімацію для новонароджених, а це означає, що у недоношених малюків стало ще більше шансів на повноцінне життя.

Меценати допомогли оновити реанімацію для новонароджених у перинатальному центрі Київщини – фото
оренда квартири Київ

Як повідомляє Київська обласна військова адміністрація, нова реанімація розрахована на 10 маленьких пацієнтів.

Тут медики матимуть можливість не лише рятувати немовлят із малою вагою. Новонароджені зможуть перебувати на штучній вентиляції легень більш тривалий час.

Найчастіше лікарі-неонатологи при наданні допомоги новонародженим стикаються з їхнім нестабільним диханням, короткочасними зупинками дихання, порушенням серцевої діяльності. 

Щоб виходити таких немовлят, потрібні комфортні та сучасні умови, тож у новому відділенні все відповідає сучасним умовам перебування найменших пацієнтів: температура, освітлення, кондиціонування, киснева система.

За словами лікарів, потреба у розширенні місць у реанімації зростає, адже з початком повномасштабного вторгнення кількість передчасно народжених дітей в Україні значно збільшилась. У поточному році на Київщині народилося понад 100 діток із вагою до 2,5 кг.

Крім того, в області сьогодні мешкають чимало внутрішньо переміщених осіб, серед яких – вагітні жінки. Вони потребують максимального захисту, підтримки та комфортних умов перебування.

Оновити приміщення допомогли Credit Agricole за сприяння БФ “Твоя опора”.

Читайте також: 7-місячній дівчинці київські хірурги провели унікальнй операцію: така вада буває на 8-10 тисяч новонароджених

Нагадаємо, на Київщині відкрили першу амбулаторію в рамках проєкту «Турбота з народження вдома».

Великий Київ у Google News

підписатися