“Маємо …е, що маємо, і маємо виправляти”: депутатка Безугла осоромилась на Енергетичному форумі

Автор: Тетяна Сененко
13:51 18.02

Потік несвідомого від Мар’яни Безуглої на форумі “Україна 30″ – так відреагували українці на виступ депутатки від Слуги Народу

“Маємо …е, що маємо, і маємо виправляти”: депутатка Безугла осоромилась на Енергетичному форумі

Українці висміяли виступ народної депутатки від партії “Слуга народу” Мар’яни Безуглої на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Платіжки”.

Відео виступу нардепки опублікував в Facebook голова департаменту житлово-комунальної інфраструктури Громадської ради при КМДА Олег Попенко.

“Потік несвідомого від Мар’яни Безуглої на форумі “Україна 30″ про енергетику. Мені в принципі це важко коментувати, тому що це не має ніякого сенсу”, – написав Попенко.

Він також опублікував відео з виступу.

 

Користувачі також за словом до кишені не полізли, і засипали депутатку “компліментами” за її експертність та ораторське мистецтво у коментарях.

До слова, “Слуги” так утомили українців своїми конфузами і некомпетентністю, що їх рейтинг у парламенті впав уже до 18%.

Так, згідно з результатами, зараз до Верховної Ради пройшли б такі політсили: “Слуга народу”, “Європейська Солідарність”, ОПЗЖ, ВО “Батьківщина”.

Зазначимо, що зараз першість тримає “Опозиційна платформа – За життя” із рейтингом 18,9%, що також не радує, але це вже зовсім інша історія.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...
більше новин