Мати вбитого велосипедиста з Бучі розповіла жахливу історію смерті сина

Автор: Марина Максенко
18:06 27.04.2022

Мати розказала історію чоловіка з велосипедом, убитого в Бучі в перші дні російської окупації.

Мати вбитого велосипедиста з Бучі розповіла жахливу історію смерті сина
оренда квартири Київ

Про це повідомляє ICTV.

Зазначимо, що фото вбитого Михайла Романюка сколихнуло весь світ. Чоловік їхав у військкомат, щоб записатися до місцевої тероборони та захищати місто від озвірілих окупантів.

Тіло Михайла з велосипедом так і пролежало на вулиці до визволення міста українськими військовими. Його родина зараз живе у Луцьку. Старенька мати розповіла про останній день життя сина.

“Він казав, що не може сидіти у підвалі, коли агресори намагаються захопити нашу землю. У мене, сказав, серце розривається. Він зібрався у військкомат і заспокоював мене, що довго житиме”, – каже мати чоловіка.

Мешканка Бучі Вікторія Батура розповіла, що по Михайлу та її зятю стріляли з другого поверху житлового будинку. Михайлу прилетіла куля в голову, а зятю Вікторії пощастило.

Уже півтора місяці сім’я мешкає в одному з центрів Луцька, де знаходяться люди, які залишили свої будинки. Буча була в окупації 33 дні, а тіло Михайла, як і інших розстріляних жителів міста, пролежало там, де застала куля російських військових. Належним чином поховати його вдалося лише тиждень тому.

“Ми кілька годин простояли біля моргу. Там стоять рефрижератори, набиті чорними мішками. Все пахне смертю”, – каже Вікторія Балагура.

У Луцьку сім’я оговтується від пережитих жахів, і найбільше мріють про перемогу над рашистами, щоби не гинули діти, жінки та українські мужні воїни. Повертатися до рідної Бучі родина поки що не планує:

Будинок цілий, але морально я ще не готова. Я не уявляю, як зможу там жити, ходити тими вулицями, знаючи, що на майданчику, де грають мої діти, палили дітей, біля нашого паркану теж були спалені люди: дорослі та діти.

Нагадаємо, що в Бучі п’ятеро російських окупантів зґвалтували 14-річну дівчину, і вона завагітніла.

Великий Київ у Google News

підписатися