Масовий захід: в центрі столиці два дні обмежуватимуть рух

Автор: Марія Супрун
12:18 27.09

2-3 жовтня у центрі столиці відбудеться масовий спортивний захід «Київ Нова пошта напівмарафон 2021/Kyiv Nova poshta halfmarathon 2021», за маршрутом якого передбачено обмеження транспортного руху.

Масовий захід: в центрі столиці два дні обмежуватимуть рух

Зокрема, за інформацією організаторів, рух перекриють 2 жовтня із 09:00 до 20:00 2 жовтня за маршрутом: вул. Хрещатик (від Майдану Незалежності до перехрестя з вулицею Прорізною).

А також  3 жовтня з 06:30 до 16:00 за маршрутом:

  • вулиця Хрещатик, 36 – вулиця Хрещатик (від перехрестя з вулицею Архітектора Городецького в сторону Бессарабської площі) – вулиця Велика Васильківська (вiд Бессарабської площі до вулиці Жилянської) – вулиця Саксаганського (від вулиці Шота Руставелі до проспекту Перемоги) – проспект Перемоги (від вулиці Саксаганського до вулиці В’ячеслава Чорновола) – вулиця Жилянська (від вулиці Великої Васильківської до вулиці Шота Руставелі) – вулиця Шота Руставелі – вулиця Рогнідинська – вулиця Еспланадна (від вулиці Рогнідинської до вулиці Басейної) – вулиця Басейна (вiд вулиці Еспланадної до вулиці Хрещатик) – Бессарабська площа – вулиця Прорізна (від вулиці Хрещатик до вулиці Пушкінської) – вулиця Пушкінська (від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького) – вулиця Богдана Хмельницького (від вулиці Пушкінської до вулиці Хрещатик).

Так, 2 жовтня в столиці відбудеться «Марафон для всіх», який має особливу мету: кожен охочий зможе подолати дистанцію в 1 кілометр за людину, що не може бігати через вік, хворобу чи інші обставини, проте щодня виборює медаль своїм незламним характером та силою волі.

Цього року подія вперше відбудеться в офлайновому форматі. Бігуни вийдуть на дистанцію на вулиці Хрещатик, 24 о 15:00 із наліпками на формі, де будуть вказані імена тих, заради кого вони біжать.

Реєстрація на марафон безкоштовна: потрібно заповнити заявку до 28 вересня за посиланням.

Нагадаємо, на київських дорогах збільшується кількість кільцевих розв’язок – де ще облаштують (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися