“Маска вред, маска бред!”? Скільки киян померло від коронавірусу

16:49 13.11.2020

В той час, коли на Хрещатику проходять акції протесту проти правил та карантинних обмежень, заклади відмовляються закриватися на “карантин вихідного дня”, десятки киян кожного дня помирають від коронавірусу. На сьогоднішній день у столиці від ускладнень під час хвороби померли 938 мешканців та понад 500 в області. Коронавірус нещадний до всіх – будь-то фітнес-тренер, молода волонтерка, академік чи мер міста.

“Маска вред, маска бред!”? Скільки киян померло від коронавірусу
оренда квартири Київ

До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 92 пацієнта. А за словами міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, якщо ми не будемо дотримуватися правил, то вже через місяць можемо отримати стовідсоткове заповнення ліжок. І тоді лікарням нікуди буде приймати хворих і не буде надана допомога людям, яким потрібен кисень.

І не варто думати, що помирають від коронавірусу лише люди похилого віку. У жовтні, у київській лікарні від коронавірусу помер український фітнес-тренер та інстаграм-блогер Дмитро Стужук.

У цьому ж місяці 21-річна волонтерка Інна Волкова померла від коронавірусу.

Нещадний він і до академіків. Так, коронавірус забрав життя академіка Національної академії педагогічних наук України, члена президії академії, декана географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професора Ярослава Богдановича Олійника.

І до мерів…У жовтні помер чинний мер Борисполя Анатолій Федорчук. Він був лідером голосування на місцевих виборах, але офіційних результатів, на жаль, не дочекався.

Також, 12 листопада, у Києві попрощались із матір’ю Марини Порошенко Людмилою Миколаївною, яка померла від коронавірусу.

Зазначимо, що деякі пацієнти коронавірусних лікарень самі собі вкорочують віку – так у вересні двое людей вистрибнули з вікна Київської лікарні №4, а згодом, у жовтні ще двое – чоловік і жінка.

Нагадаємо, у вересні під Кабмін також прийшли ті, хто не вірить у пандемію коронавірусу і вважає її фейком, а запроваджений карантин називає вимогами світових кураторів

А у жовтні під будівлею мерії на Хрещатику пройшла акція протесту проти правил та карантинних обмежень, на якій казали, що маски це шкода.

Крім того, після введення карантину вихідного дня “Епіцентр” повідомив, що вводить “72-годинну п’ятницю”. На це відреагував міністр охорони здоров’я Максим Степанов: “Якщо хочете покуражитися – поїхали разом в реанімацію, і робіть це перед людьми, які помирають щодня”.

Маски, антисептики, соціальна дистанція – це елементарні, але такі необхідні сьогодні правила. Не нехтуйте ними.

Великий Київ у Google News

підписатися