Марина Порошенко поспілкувалась з майбутніми підприємцями – ФОТО

21:25 20.10

Марина Порошенко відвідала інноваційний парк Unit City та поспілкувалась зі студентами школи підприємництва.

Марина Порошенко поспілкувалась з майбутніми підприємцями – ФОТО

Про це повідомляє “Європейська Солідарність”.

У своїй промові вона підкреслила, що Київ неможливо зробити сучасною європейською столицею без якісної освіти та медицини.

Unit City – це місце для підтримки талантів, інновацій та сучасних технологій. Прекрасний майданчик для розвитку нашої молоді. Тут вони можуть постійно підвищувати рівень своїх знань, працювати в сучасних умовах, з використанням найновіших технологій і ставати більш конкурентними на ринку, вибудовувати мережу контактів, які допоможуть розвиватися як окремим працівникам, так і цілим компаніям”,

– сказала вона.

Костянтин Євтушенко, керуючий партнер Unit City, розповів, що компанія розбудовує і створює Unit City як точку росту для всієї України.

“Сьогодні ми почали з Києва. В нас також є Unit у Харкові. І ми будуємо подібні проект у Львові, будуємо невеличкі проекти протитипи навчального та інноваційного кластеру у маленьких містах, які є значно менші, ніж мільйонники. Ми вважаємо, що тільки за захунок того, що ми будемо виходити на всю Україну, можна буде об‘єднувати талановиту інноваційну молодь в рамках серйозних, креативних світових задач. Тому ми дуже раді, що нас відвідують настільки поважні гості, звертають увагу, підтримують нас. Ми б хотіли, щоб якомога більше людей дізнались, що таке Unit City, і яким прикладом ми хочемо бути для росту української економіки, інноваційної і креативної індустрії”, – говорить Костянтин Євтушенко.

Unit City – перший в Україні інноваційний парк, спрямований на розвиток проектів у сфері високих технологій та креативних індустрій. А також один із найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі, який залучає в Україну інвесторів, партнерів та нові технології з усього світу.

Читайте також: “Тут на фортепіано гратимуть лише руками”: Марина Порошенко презентувала проект концерт-холу (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...