Марина Порошенко: інклюзивну освіту необхідно виводити на якісно новий рівень

Автор: Тетяна Сененко
23:01 09.07

Депутатка Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко та директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян вручили сертифікати про проходження тренінгу «Роль ІРЦ у провадженні якісного інклюзивного навчання» фахівцям інклюзивно-ресурсних центрів столиці. 

Марина Порошенко: інклюзивну освіту необхідно виводити на якісно новий рівень

Про це повідомила пресслужба Київради.

Тренінг проходив з 14 по 18 червня 2021 року з залученням кращих фахівців України та Молдови. 

Навчальна програма була зосереджена на ролі та обов’язках фахівців ІРЦ у системі інклюзивної освіти, питаннях комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та індивідуалізації процесу навчання дітей з ООП. 

Читайте також: “Із такою молоддю можна збудувати справді європейську Україну”. Марина Порошенко вручила сертифікати випускникам курсу Political DebateUp 

Марина Порошенко подякувала учасникам тренінгу за їх зацікавленість та активність, проявлену під час навчання, та висловила переконання, що здобуті знання виведуть на якісно новий рівень якість надання корекційно-розвиткових та психолого-педагогічних послуг дітям з особливими освітніми потребами.

«Свого часу ми з вами зробили справжній прорив у реформуванні інклюзивної освіти в Україні й тепер наше завдання розвивати її та виводити на якісно новий рівень. Переконана, що знання здобуті під час цього тренінгу допоможуть вам при формування висновків комплексної оцінки розвитку дитини, наданні рекомендацій та супроводі дитини під час навчання», – зазначила пані Марина.

Читайте також: Марина Порошенко: Київрада має забезпечити оздоровлення дітей із захворюваннями нервової системи

Також учасники зустрічі обговорили можливість майбутньої співпраці щодо проведення додаткового навчання для працівників ІРЦ з роботи з методиками комплексного оцінювання розвитку дитини та напрацювання механізму постійної тісної взаємодії між інклюзивної-ресурсними центрами та загальноосвітніми навчальними закладами в яких навчаються діти з ООП.

Нагадаємо, раніше Марина Порошенко заявила, що Київ має забезпечити оздоровлення з курсом реабілітації дітей з особливими потребами, які пов’язані з захворюванням нервової системи, а також забезпечити можливість їх соціального супроводу соціальним працівником.

 

Великий Київ у Google News

підписатися