Марина Порошенко: Госпітальна рада проведе аналітику медичної мережі столиці

Автор: Любава Лисичкіна
20:32 21.10

При Київській міській державній адміністрації нарешті запрацювала госпітальна рада. Її створення стало наступним етапом реалізації реформи охорони здоров’я, яка була розпочата ще у 2017 році.

Марина Порошенко: Госпітальна рада проведе аналітику медичної мережі столиці
Як зазначила лідерка «Європейської Солідарності» в Києві, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко, Госпітальна рада — це дорадчий орган, покликаний координувати дії у медичній сфері, а також для організації фінансування медичної допомоги у госпітальному окрузі.
 
Сьогодні, у перерві між пленарними засіданнями Київради, відбулося перше засідання Госпітальної  ради. До складу ради  увійшли депутати Київської міської ради, представники громадськості, профспілок та комунальних медзакладів. Марина Порошенко  разом із першим заступником голови КМДА Миколою Поворозником стали співголовами цієї ради.
 
Крім організаційних питань, було  створено робочу групу, яка проведе аналітику медичної мережі столиці.  За словами Марини Порошенко,  робоча група має  знайти шляхи  удосконалення медичної мережі міста та розробити пропозиції щодо опорних закладів охорони здоров’я.
 
Наступне засідання — за місяць.
 
Нагадаємо, за ініціативи Марини Порошенко Київрада звернулася до Кабміну щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.

Великий Київ у Google News

підписатися