Маршрути пам’яті війни на Київщині: до розробки може долучитися кожен

Автор: Марія Супрун
17:31 06.07

Як стало відомо раніше у пристоличному регіоні планують створити маршрути пам’яті війни. До розробки маршрутів може долучитися кожен.

Маршрути пам’яті війни на Київщині: до розробки може долучитися кожен

Як повідомляє КОВА, відповідна робоча група щодо розробки концепції створена розпорядженням голови обласної адміністрації Олексієм Кулебою.

До складу групи увійшли представники обласної військової адміністрації та територіальних громад, науковці, фахівці у сферах туризму, культури та мистецтва, а також музейники і громадські діячі.

«Першочергово потрібно продумати формат меморіалів. Є декілька варіантів – або законсервовані зруйновані об’єкти, або інтерактивні площі з доповненою реальністю. Над розробкою цих форматів маємо працювати разом із громадами, що постраждали від окупації та місцевими жителями, які стали очевидцями трагічних подій. Також потрібно враховувати пропозиції фахівців, які так чи інакше дотичні до туризму, культури чи освіти, військових і вчених», – прокоментував заступник голови Київської ОВА Олег Торкунов.

До розробки маршрутів пам’яті війни може долучитися кожен. Свої бачення та пропозиції потрібно надсилати на електронну пошту: [email protected]

Нагадаємо, під Києвом з’являться меморіал жертв окупації та маршрути пам’яті війни.

Великий Київ у Google News

підписатися