Маршрут Білоцерківщиною – чотири локації, що зачарують вас

11:46 25.06.2021

Садибу видатного українського митця, старовинний жіночий монастир та славнозвісний дендропарк можна відвідати під час подорожі Білоцерківщиною.

Маршрут Білоцерківщиною – чотири локації, що зачарують вас

Перша зупинка – cело Мар’янівка.

Відстань від Києва (Майдан Незалежності) – 61 км. В дорозі – 1 год 9 хв.

Що подивитись: меморіальний музей-садиба Івана Козловського. Там зберігаються особисті речі видатного митця, цікавий етнографічний матеріал, кіно- та відео матеріали про зустрічі з Іваном Семеновичем у рідній Мар’янівці, а головне – раритетні записи 1945-1975 років, на яких звучить його голос.

Друга зупинка – село Ковалівка.

Відстань від Мар’янівки – 21 км. В дорозі – 24 хв.

Що подивитись: Свято-Анастасіївський православний жіночий монастир, Православний храм Різдва Пресвятої Богородиці, пам’ятник Петру Могилі та Годинник вічності.

Третя зупинка – місто Біла Церква.

Відстань від Ковалівки – 24 км. В дорозі – 26 хв.

Що подивитись: храм св. Марії Магдалини, побудований у 1843 році на кошти графині-меценатки О. Браницької, яка дала обітницю побудувати 12 православних церков. Храм із високою прибудованою дзвіницею виконаний у стилі класицизму та має статус пам’ятки архітектури.

Четверта зупинка – місто Біла Церква.

Відстань від попередньої локації – 6,1 км. Час в дорозі – 13 хв.

Що подивитись: дендропарк “Олександрія”, який належить до числа найбільших парків в Україні та має територію 400 га. Був створений понад 200 років тому. Місце підходить для спокійних прогулянок і споглядання історичних місць. Також там можна покататися верхи на конях або замовити для прогулянки кінну карету, погодувати з рук білок та птахів на водоймах, поплавати на човнах по річці Рось або організувати заїзд на велосипедах, які можна взяти напрокат.

Крім того, скоро можна буде відпочити і у Бучанській громаді – там створять маршрут для зеленого відпочинку

Великий Київ у Google News

підписатися