Маркушин пояснив, чому нове житло в Ірпені не будуватимуть на місці зруйнованого

Автор: Володимир Хлєбников
14:40 16.05

Будівництво нового житла на місці зруйнованого займе набагато більше часу. До кінця поточного року в Ірпені на території санаторію планують збудувати житловий комплекс для тих, хто втратив свої домівки внаслідок військової агресії РФ.

Маркушин пояснив, чому нове житло в Ірпені не будуватимуть на місці зруйнованого

Про це розповів міський голова Олександр Маркушин.

Він пояснив, чому нові будинки будуватимуть на території санаторію “Ластівка”.

Будівництво на місці зруйнованих будинків займе в рази більше часу. Процедура лише по знесенню зруйнованих багатоповерхівок займе щонайменше пів року! У нас стоїть завдання – до нового року почати заселяти людей“, – сказав він.

Читайте також: Мер Ірпеня назвав кількість багатоповерхівок, які доведеться знести

Маркушин запевнив, що постійно спілкується “з бабусями, жінками, які приходять з дітьми, і плачуть, що їм немає де жити“.

Я бачив, як люди живуть у напівзруйнованих гаражах! Люди, у нас війна! У нас пів міста зруйновано! І я не дозволю зараз маніпулювати і заважати нам будувати житло для тих людей, хто його втратив! А якщо хтось хоче зайнятися розселенням людей у своїй квартирі, у квартирах своїх друзів, то нехай візьме на себе відповідальність і робить це!” – заявив міський голова.

Раніше повідомлялося, що до кінця року в Ірпені на території санаторію “Ластівка” збудують житловий комплекс для тих, хто втратив свої домівки.

Маркушин також подякував фракціям політичних партій в Ірпінській міськраді, які підтримали відповідне рішення. “Майже 4000 сімей з нашого міста втратили своє житло і зараз не мають де жити. Я щиро дякую усім фракціям, які підтримали це надважливе для громади рішення – “Європейська солідарність”, “Нові Обличчя”, “Слуга народу”, “Свобода”, “Батьківщина”. На жаль, його не підтримала фракція партії “Голос“, – повідомив він, закликавши депутатів відмовитися від своїх політичних амбіцій.

Як писав “ВК“, “Укрзалізниця” надасть Ірпеню кілька вагонів для тимчасового проживання людей.

Читайте також: В Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси для тих, хто залишився без домівок

Великий Київ у Google News

підписатися