“Маріуполь не може чекати”. У Києві вимагали зберегти життя заблокованим військовим і цивільним

Автор: Галина Ворона
17:20 03.05.2022

У Києві сьогодні відбулась чергова акція із закликом евакуювати весь військовий гарнізон із Маріуполя, зокрема, із заводу “Азовсталь”.

“Маріуполь не може чекати”. У Києві вимагали зберегти життя заблокованим військовим і цивільним
Світлодіодне освітлення

Близько сотні протестувальників зібрались на Майдані незалежності в Києві, щоб вчергове привернути увагу як України, так і міжнародної спільноти до необхідності деблокації захисників і цивільних із заблокованого окупантами Маріуполя.

акція на підтримку бійців Маріуполя

Окрім родичів і подруг бійців полку “Азов”, акцію також підтримали іноземці. Учасники були з українськими прапорами та плакатами із закликами про порятунок військових різними мовами.

акція на підтримку бійців Маріуполя

Багато хто із мітингувальників мав “криваві” сліди на тілі і на одязі.

 

Після невеликого мітингу на Майдані колона вирушила до Офісу президента з вимогою зустрітися із представником ОП.

акція на підтримку бійців Маріуполя

Протестувальники зупинилися біля будівлі Театру Франка, оскільки далі їх не пустила охорона, а потім після півгодинного протесту повернулася на Майдан Незалежності.

акція на підтримку бійців Маріуполя акція на підтримку бійців Маріуполя акція на підтримку бійців Маріуполя акція на підтримку бійців Маріуполя

Читайте також: Ніколи ніхто не бачив у сучасному світі такої ненависті: “Динамівці” закликали світ зупинити геноцид у Маріуполі 

Раніше дружини та родичі військових на “Азовсталі” у Маріуполі вже неодноразово виходили на акцію на Майдані Незалежності. Останнього разу така акція відбулась 30 квітня.

Нагадаємо, РФ може застосувати хімзброю до захисників “Азовсталі” та мирних маріупольців.

Великий Київ у Google News

підписатися