Мандрівки «русо терористо». Які світові авіакомпанії продовжують літати в росію

Автор: Антоніна Лесич
18:39 26.03

Як «русо туристо», а тепер вже «русо теротисто» потрапляють до Європи, Азії, Штатів, якщо повітряний простір для них обмежили?

Мандрівки «русо терористо». Які світові авіакомпанії продовжують літати в росію

Обмежили, але не дуже. Бо обмеження стосується лише російських авіакомпаній та авіакомпаній, зареєстрованих в росії. Закордонні ж авіаперевізники можуть здійснювати перельоти з росії по усіх своїх напрямках, це лише питання їхньої позиції, честі та совісті.

Деякі авіаперевізники досить швидко пішли з російського ринку, це польський LOT, британська British Airways, нідерландська KLM, німецька Lufthansa, французька Air France, фінська Finnair, угорська Wizz Air та інші. Досить довго не хотіла покидати російський ринок авіакомпанія AirSerbia, однак, після масового тиску, змушена була припинити перельоти польоти між Москвою та Бєлградом.

Авіакомпанії США та Канади також припинили польоти до росії і закрили повітряний простір для літаків країни-агресора.

Отже, тепер, жодні російські літаки – пасажирські, вантажні, приватні, не можуть літати до Європи, США, Канади та інших цивілізованих держав. Однак, росіяни все ще літають по всьому світу, бо деякі авіакомпанії продовжують працювати на російському ринку. Це єгипетська EgyptAir, китайська Air China, півдерннокорейська Asiana Airlines, а також молдавські авіаперевізники та авіакомпанії Киргистану, Вірменії, Азейбарджану, Туркменістану, Узбекистану. Продовжує роботу на російському ринку ізраїльський національний перевізник El Al.

І особливу увагу варто звернути на трьох світових гігантів авіаперевезень, які останнім часом були дуже популярними і в Україні – це катарські авіалінії Qatar airways, дубайські Emirates і турецькі Turkish Airlines. Перевозять вони росіян до Європи, Азії, Америки та до інших куточків світу із пересадками у власних хабах – в Катарі це Доха, в ОАЕ – Дубай і в Туреччині це Стамбул. Туреччина, щоправда заявила про обмеження перельотів для росіян, однак це обмеження більше для «галочки», аніж для реальних санкцій. Адже заборона стосується купівлі росіянами авіаквитків зі Стамбула до інших країн. Будь-які перельоти із росії з пересадкою в Стамбулі і назад продаються без жодних обмежень.

Великий Київ у Google News

підписатися