Автор: Володимир Хлєбников
23:22 22.05.2022

Футболіст Національної збірної України Олександр Зінченко здобув кубок англійської Прем’єр-ліги для свого клубу “Манчестер Сіті”. Гравець присвятив свою перемогу Україні.

“Манчестер Сіті” знову чемпіон. Зінченко розплакався і присвятив перемогу Україні Фото: Олександр Зінченко/@mancity
Світлодіодне освітлення

У фіналі АПЛ-2012/22 зійшлися “Манчестер Сіті” і “Астон Вілла”. Після першого тайму рахунок був 0:2 на користь клубу з Бірмінгема.

Після перерви клуб Зінченка зібрався і забив три голи. Українець взяв безпосередню участь у чемпіонській перемозі “Ман Сіті”. За рахунку 1:2 він оформив асист на Родрі в епізоді з другим забитим м’ячем.

Наприкінці під час святкувань своєї команди Зінченко огорнув кубок АПЛ синьо-жовтим прапором, з яким вийшов на поле після перемоги. Шанувальники в цей момент закричали, аплодуючи.

Не стримавши сліз, український футболіст присвятив символічно цю перемогу Україні й додав, що хотів би привезти кубок додому.

Це незабутні емоції для мене. Для усіх українців, які зараз страждають і виживають в умовах російської агресії. Я дуже пишаюся бути українцем. І я хотів би одного разу привезти цей трофей в Україну. Для усіх українців, бо вони цього заслуговують“, – сказав він.

Після гри “Ман Сіті” Зінченко відправиться у розташування збірної України для підготовки до вирішальних матчів плей-оф відбору на ЧС-2022.

Примітно, що у попередньому сезоні 2020/21 “Манчестер Сіті” також здобув першість в англійській Прем’єр-лізі.