Маму і тата вбив ковід. Осіротілих дітей Родікових взяв під опіку хрещений Епіфаній

Автор: Любава Лисичкіна
21:46 01.04

Подружжю Родікових не вдалося побороти коронавірус. Володимир помер 20 березня, а Діани не стало 29 березня.

Маму і тата вбив ковід. Осіротілих дітей Родікових взяв під опіку хрещений Епіфаній Фото: Facebook Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

Про це повідомив митрополит ПЦУ Епіфаній, який два роки тому хрестив цих дітей.

Як відомо, подружжя Родікових виховувало 5 спільних та 8 прийомних дітей. Двоє дітей – син і донька – вже повнолітні та проживають окремо. Родина мешкала у с. Липовий Скиток, що на Васильківщині.

“Я добре знаю цю сім’ю, всі труднощі й випробування, які вони пройшли як вимушені переселенці через війну на сході України. Їм довелося покинути рідний дім у Макіївці, який згодом спалили окупанти, переїхати на незнайому для них Київщину, з самого початку облаштовувати своє життя. Два роки тому мною було звершено перше Таїнство хрещення як Предстоятеля Православної Церкви України дев’ятьох дітей цієї родини”, – написав у Facebook митрополит.
За його словами ця родина ніколи не ділила дітей на «власних» та «усиновлених»,  всі діти росли в любові й злагоді. І сьогодні ця сім’я, ці тринадцятеро дітей, як ніколи, потребують підтримки.
 
Митрополат зауважив, що церква продовжує всебічно опікуватися цією родиною, і подбає про її духовні та матеріальні потреби. Київською єпархією Православної Церкви України вже створений цільовий “Благодійний фонд допомоги сім’ї Родікових”, він допоможе сім’ї вирішити найболючіші питання.
 
Епіфаній запросив українців долучатися до допомоги дітям Родіковим, підтримати їх  у  здобутті   освіти та  розвитку талантів, гарантувати працевлаштування за фахом.
 
Нагадаємо, вчора. 31 березня у Михайлівському Золотоверхому соборі відспівали 45-річну Діану Родікову,  тиждень перед цим поховали Володимира Родікова, яуому  було 44 роки. У селищній раді  запевняють, будинок залишиться за родиною, а  опікункою неповнолітніх братів та сестер вже зголосилися бути їхня старша сестра з чоловіком.  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...