Малюнки 9-річної дівчинки з Харкова, яка пережила окупацію, побачать тисячі пасажирів на українських вокзалах

Автор: Любава Лисичкіна
19:49 25.05

Також, для таких виставок отримано 54 твори української художниці Ніни Морозової.

Малюнки 9-річної дівчинки з Харкова, яка пережила окупацію, побачать тисячі пасажирів на українських вокзалах

Як повідомляє Укрзалізниця, більше пів сотні картин і малюнків прикрасять кімнати відпочинку та зали очікування залізничних вокзалів України.

 Віра з Харкова від початку війни  була вимушена з родиною виїхати з рідного міста, але потрапили в окупацію, де пробули майже 2 місяці На початку травня дівчинці з сім’єю вдалося прорватися на підконтрольну Україні територію, і зараз вона проживає в селі Святопетрівському, що під Києвом.

До війни Віра займалася в цирковій та художній студії. Тепер вільний час вона приділяє малюванню та залюбки дарує свої роботи рідним та знайомим.

«Особливо подобається мені малювати тваринок та їжу у скетчингу. Я сподіваюсь, що мої малюнки подарують всім позитивні емоції та допоможуть трохи відволіктися від проблем та сьогоднішніх подій», — розповідає Віра.

Твори українських художників сьогодні, 25 травня, передали Укрзалізниці президент Національної асоціації медіаторів України Діана Проценко та керівник Культурно-мистецького центру Національного університету «Києво-Могилянська академія» Владислава Осьмак. 

До слова, пара з Києва, яка змушена була втекти через війну, передала оранжереї ВДНГ колекцію рослин.

Великий Київ у Google News

підписатися