Мало заморозків, буде ще і сніг з вітром: погода різко погіршиться

Автор: Тетяна Сененко
19:48 22.09

Завтра, 23 вересня, в Україні очікуються сильний поривчастий вітер та холод. Деякі області накриють дощі та сніг.

Мало заморозків, буде ще і сніг з вітром: погода різко погіршиться

Про це повідомила в Telegram синоптик Наталка Діденко.

«У четвер Україна буде чи не найхолоднішою в Європі», – зазначила вона.

Температура повітря протягом дня у північних областях, практично в усіх центральних, на Харківщині, на Тернопільщині, Хмельниччині коливатиметься в межах +6°C…+10°C. Найближчої ночі, при проясненнях, можливі на грунті заморозки.

Почне завтра теплішати в багатьох західних областях: +9°C…+13°C. Також вищою обіцяє бути температура повітря на Півдні України, в Луганській та Донецькій областях, тут +10°C…+15°C.

Вітер завтра переважатиме північно-західного напрямку, в західних областях може бути рвучким.

Між іншим, у п’ятницю вітер посилиться в усій Україні і досягатиме штормових поривів.

«Дощі, переважно незначні, ще погуляють у четвер значною частиною України, хіба в західних областях опади припиняться, але приємна вогкість з ранковими туманами залишиться», – наголосила Діденко.

Вночі ще мокрий сніг ймовірний у Карпатах. 23 вересня Київ буде найхолоднішою столицею Європи, близько +9°C. Можливий невеликий дощ, щільна хмарність.

«Не варто нехтувати навіть шапками та рукавичками, знадобляться, особливо в спальних районах, де між високими будинками турбулентний вітер посилює відчуття холоду», – зазначимо синоптик.

Вона додала, що 24 вересня вітер посилиться до штормового, дощів побільшає.

«Проте вихідними днями синоптична ситуація, озирнувшись, типу «хто я? де я?», схаменеться – підвищить градуси та почне вимітати дощ. І навіть пустить на метеосцену сонце», – резюмувала Діденко. 

Раніше, в Україні найближчими днями очікуються заморозки. На Київщині вночі 23 вересня по ми писали області на поверхні ґрунту очікуються заморозки 0-3°. Також оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

 

Великий Київ у Google News

підписатися