Маленьким киянам з інвалідністю подарували 30 активних колісних крісел

Автор: Галина Ворона
02:24 01.12.2023

Посольство Держави Ізраїль в Україні передало Києву 30 активних крісел колісних для дітей з інвалідністю. Вони дозволять дітям легко пересуватися як у приміщенні, так і під час прогулянок на свіжому повітрі.

Маленьким киянам з інвалідністю подарували 30 активних колісних крісел
оренда квартири Київ

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, нові крісла отримають діти, які відвідують Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю, а також 10 родин, які виховують дітей з інвалідністю.

Крісло колісне є важливим помічником для дитини з інвалідністю. Вони мають бути зручними та маневреними. Ми вдячні нашим ізраїльським колегам за постійну підтримку в реалізації соціальних проєктів у Києві: навчання та стажування столичних психологів і працівників соціальної сфери, відкриття першого в Україні Центру стресостійкості та багато інших”, – зазначила Марина Хонда.

Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський розповів, що таку допомогу надали завдяки MASHAV та організації “Джойнт”.

Це вже не перший спільний проєкт Посольства з мерією Києва. Плануємо і надалі розвивати нашу співпрацю”, – додав Міхаель Бродський.

Читайте також: Цифра дня. Скільки коштів Київ планує витратити наступного року на створення безбар’єрного простору

Нагадаємо, на Солом’янці з’явилось відділення ранньої реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю.

Великий Київ у Google News

підписатися