Макс Барських та Оля Полякова виступили в київському метро (ВІДЕО)

Автор: Марія Супрун
16:24 06.07

У київському метро відбувся ще один благодійний концерт на підтримку військових ЗСУ, їхніх сімей, рятувальників, волонтерів та всіх тих, хто наближає перемогу України у війні. На ньому виступили українські артисти Оля Полякова та Макс Барських.

Макс Барських та Оля Полякова виступили в київському метро (ВІДЕО)

Концерт відбувся на станції метро “Майдан Незалежності”, а відео виступу опублікували самі артисти на своїх сторінках у соцмережах. Також записи публікують і очевидці, які побували на концерті.

Оля Полякова заспівала такі хіти, як «Колискова», «Королева ночи», «Лед тронулся», «Шлепки», «Щасливі люди», «Бывший», «Секундочку», а також презентувала нову пісню «Оля».

«Ми всі гідні того, щоб бути щасливими у своїй вільній, красивій, щасливій, коханій, єдиній Україні», – сказала співачка зі сцени.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений – (@polyakova.family)

Макс Барських також виконав свої популярні пісні «Туманы», «Подруга ночь», «Буде весна», «Чекай мене», «Don’t fuck with Ukraine».

«Учора в Києві в дуже особливому місці відбувся мій перший концерт від початку війни. Зовсім нещодавно це була просто станція “Майдан Незалежності”, сьогодні – це укриття для десятків тисяч українців і місце, де музика об’єднує серця. Неймовірні відчуття. Кияни та гості столиці, для мене було дуже важливо побачити на власні очі хоча б ненадовго ваші усміхнені обличчя: обличчя щасливих дітей, жінок, військових. Співати для вас – велика гордість та честь. Дивіться телевізійну версію концерту незабаром!», – підписав Барських опубліковані в Instagram світлини з виступу.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Max Barskih | Макс Барских (@max_barskih)

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Olha_Bal (@olha_balashova)

Нагадаємо, раніше в метро Києва Катамадзе заспівала “Чорнобривці”, а Сердючка “Геть з України москаль некрасівий” (ВІДЕО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися