Про це повідомляють організатори – громадська організація «Мейкер Хаб», за підтримки МОН, МАН та GIZ Ukraine.
Kyiv Maker Faire – традиційно збирає інженерів, винахідників, стартаперів, підприємців, дизайнерів, студентів та школярів. Всіх, кому цікаві наука, творчість, новітні технології та ті продукти, які виходять від їхнього симбіозу.
На ярмарку мейкерів показують як інноваційні високотехнологічні проекти, так і прототипи, зібрані у гаражі, а також інструменти, які потрібні винахідникам для їх роботи.
Це масштабна подія, яка збирає мейкерів, науковців, інженерів, майстрів, винахідників, освітян, і дає їм простір та можливості продемонструвати власні напрацювання, поспілкуватися про це з іншими учасниками, дослідити нові форми та нові можливості.
На Maker Faire чекають усіх, хто давно хотів удосконалити знання в науці й технологіях, поспілкуватися з однодумцями, представити свої напрацювання та дослідити нові форми та нові можливості.
- Фестиваль відбудеться 2 березня в Науково-технічній бібліотеці КПІ імені Ігоря Сікорського.
- Початок: 11:00.
- Вхід — безкоштовний за умови попередньої реєстрації.
- На ярмарку також можна розмістити свої роботи. Для цього потрібно зареєструватися до 27 лютого включно.
Довідково. Мейкер (від англ. make – робити щось, створювати) – людина, яка вміє зробити щось своїми руками із застосуванням традиційних механічних та новітніх цифрових інструментів. Винахідники, раціоналізатори – більш зрозумілі нам синоніми.
Рух зародився США у середині 2000-х. Американський журнал MAKE зібрав аудиторію однодумців, які захоплюються цією темою. У 2006 році відбувся перший ярмарок мейкерів, де кожен міг уявити плоди своєї творчості. Мета руху – поширення мистецтв, ремесел, інженерії, наукових проектів та способу мислення DIY (від англ. do it yourself – зроби сам). Мейкерство швидко поширилося світом і дійшло до України.
Читайте також: Українська музика з елементами фолку – гурт 100ЛИЦЯ запрошує на концерт
Нагадаємо, у Києві працює унікальний музей, де експонати треба чіпати: у ньому дорослі і діти у формі гри пізнають найвеличніші винаходи людства.