Майже 60 літрів крові зібрали під час заходу у книгарні на Хрещатику

Автор: Любава Лисичкіна
23:20 12.06

 Це означає: щонайменше 180 пацієнтів – цивільних і військових – зможуть отримати необхідну їм допомогу компонентами крові.

Майже 60 літрів крові зібрали під час заходу у книгарні на Хрещатику
 Подія була приурочена до Всесвітнього дня донора крові – дізнатися більше про сенс донорства крові виявили бажання понад 230 людей, 125 з них після медичного обстеження змогли здати кров.
 
У рамках заходу також було організовано лекторій: експерти в системі крові дали важливі для здоров`я донорів поради. Працівники Українського центру трансплант-координації розповіли про розвиток трансплантації і можливості кожного українця визначитися щодо посмертного донорства. Після цього ще 43 людей підписали прижиттєву згоду на посмертне донорство, 36 зареєструвалися потенційними донорами кісткового мозку.
 
 Також протягом події активісти зібрали 54 677 гривень на касети до підігрівача крові Ranger для 47 ОМБр «Маґура».
 
Донорський день у книгарні на Хрещатику організував благодійний фонд «Соломʼянські котики» за підтримки Українського центру трансплант-координації спільно з книгарнею «Сенс», спільнотою «Агенти крові», Київським обласним центром служби крові та Головним військовим клінічним госпіталем.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин