Майстр паперових літаків та легенд: киянин знає як відірвати дитину від гаджетів

22:56 15.01

Киянин будує паперові моделі українських літаків. У себе вдома налагодив ціле виробництво. У такий спосіб він популяризує українських авіаконструкторів.

Майстр паперових літаків та легенд: киянин знає як відірвати дитину від гаджетів

Як інформує Суспільне Київ у Facebook,  все почалося з того, що одного разу син Івана Пономаренка  попросив батька  скласти паперовий літачок. Відтоді батько, який є архітектором, будівельником і дизайнером, будує власні моделі літаків для складання та придумує до них легенди.

Виявилося, що зараз не всі діти вміють складати літачки. Пономаренко придумує модель літака, крім інструкції на звороті   пише факти про літачок та альтернативні історії.

“Це ось 30-х років літак Української Держави. Тобто у мене Перша світова війна закінчувалась по-іншому. І ось у 30-х роках Ігор Сікорський не емігрував в Америку, а залишився в Українській державі та став робити ось такі літаки на замовлення гетьмана Скоропадського”, – розповідає Іван Пономаренко.

До Нового року родина випустила календар: малюнки до нього робила дружина Івана, художниця. У календарі – дні народження авіаконструкторів та дати випуску моделей літаків.

За словами майстра, він отримує переважно подяки за те, що дитина може на дві години відірватися від гаджету, збираючи літачок. Пан Іван хоче, щоб якомога більше дітей зацікавились українською авіацією.

До слова, перший повнометражний фільм з українським дубляжем з’явився на Netflix.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...