Жителі столиці, а також кияни, які тепер перебувають закордоном, діляться у соцмережах світлинами, як спільно писали радіодиктант.
Між іншим, написати диктант можна буде і протягом дня, прослухавши його на інформаційних ресурсах Суспільного Мовлення, а надіслати, сфотографувавши чи відсканувавши написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf), слід до 11:00 28 жовтня 2024 року на адресу [email protected].
Ліцей №194 “Перспектива” м. Києва:
Центр підтримки жінок Баришівської громади (Київщина):
Розпочавши писати диктант по всій Україні пролунала тривога, тому знайшли безпечне місце та долучились до сотень тисяч людей у всьому світі …..”, — поділилась Надія Слухай.
Держагентство з питань мистецтв та мистецької освіти:
Це не просто написання диктанту – це момент єдності з багатьма українцями, що зараз, в цю ж саму хвилину, пишуть його в кожному куточку України та по всьому світу. Кожен з нас в цю мить є частинкою України.
Інклюзивно-ресурсний центр Дніпровського району:
Уже втретє ми писали радіодиктант під час повномасштабного вторгнення.
Олена Спаська, Дортмунд (Німеччина):
Диктант національної єдності 2024 – це не про граматику чи пунктуацію, це по об’єднання України і українців, це про особисту свободу і вільний вибір. Впевнена я, що трохи наплутала з комами/тире, але байдуже.
Українська громада в Абу-Дабі (Арабські емірати):
Самоврядування українців Будапешту (Угорщина):