Магазини «Спортмастер» потрапили під санкції. Але в Києві працюють

Автор: Марія Супрун
13:06 21.02

В Україні під нові санкції окрім Віктора Медведчука потрапила також відома мережа магазинів спорттоварів «Спортмастер». Обмеження введені на три роки, але магазини сьогодні, 21 лютого, відкрилися.

Магазини «Спортмастер» потрапили під санкції. Але в Києві працюють

Повний перелік, де зокрема є і Sportmaster Operations Pte. Ltd, подано в указі президента №64/2021, який вводить у дію відповідне рішення РНБО.

Sportmaster Operations Pte. Ltd зареєстрована у Сінгапурі, однак була заснована росіянами і її головний офіс розташований в Москві. Компанія володіє мережею магазинів «Спортмастер» в Україні та низці інших країн – Росії, Білорусі, Казахстані, Китаї та Польщі. Згідно з даними Єдиного державного реєстру, засновниками ТОВ «Спортмастер-Україна» є дві сінгапурські компанії: Sportmaster Operations Pte. Ltd (з часткою 99%) і Sport & Fashion Management Pte. Ltd (з часткою в 1%), пише Інтерфакс-Україна.

Санкції ввели на три роки, вони передбачають: заборону торговельних операцій, транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, а також заборону ввезення продукції безпосередньо компанією або із залученням представників іноземних держав, також застосовуються санкції щодо запобігання виведенню капіталів за межі України.

Як зазначають на сайті мережі, її магазини розташовані у 15 містах України. Не дивлячись на санкції, магазини сьогодні, 21 лютого, відкрились.

Поки що працюємо“, – сказала працівниця магазину в Києві, за адресою якого зареєстрована компанія”Спортмастер-Україна”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого щодо санкцій проти ряду осіб, в тому числі Віктора Медведчука.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...