Магазини до “калаша” у формі для бруківки. На Київській митниці виявили “цікаву” посилку за кордон

Автор: Галина Ворона
20:24 21.02.2022

Київські митники виявили 16 магазинів до автоматів Калашникова у міжнародному відправленні до столиці Південної Кореї. Відправник задекларував як форму для виготовлення бруківки.

Магазини до “калаша” у формі для бруківки. На Київській митниці виявили “цікаву” посилку за кордон
Світлодіодне освітлення

Про це розповіли на Facebook-сторінці Київської митниці.

Відправник складових до зброї – львів’янин. Щоб приховати від митного контролю магазини до АКМ, він змайстрував сховок, у формі для виготовлення бруківки. Магазини, обмотані ізоляційною стрічкою, виконували функцію внутрішніх перегородок у квадратній формі.

Однак “фокус” не вдався. При перевірці посилки за допомогою скануючого обладнання митники звернули увагу на нехарактерну начинку задекларованого товару. А при огляді виявили 16 магазинів до АКМ.

Магазини відправлено на експертизу для остаточного встановлення належності виявлених предметів до товарів військового призначення.

Митники нагадали, що міжнародні передачі таких товарів дозволені лише за наявності відповідного дозволу чи висновку Держекспортконтролю.

По завершенні всіх процедур, буде складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України, а магазини вилучено.

Нагадаємо, 

Великий Київ у Google News

підписатися