Мафіозна схема з ПЛР-тестами: пасажири скаржаться на корупцію в аеропорту “Бориспіль”

Автор: Марія Супрун
11:31 18.07

Пасажири звинуватили співробітників аеропорту “Бориспіль” в корупційній схемі – нібито ті тягнуть час, а потім пропонують за 150 доларів купити негативний результат тесту на коронавірус.

Мафіозна схема з ПЛР-тестами: пасажири скаржаться на корупцію в аеропорту “Бориспіль”

Про це повідомив журналіст Роман Кошмал в Facebook.

Він розповів, що вранці 17 липня його друг, громадянин ОАЕ, повертався з Києва в Дубай. На стійці реєстрації йому в посадці на літак відмовили через відсутність ПЛР-тесту, незважаючи на те, що він повертається додому і тест для громадян ОАЕ влада не вимагає.

Водночас, представник аеропорту нібито запропонував купити негативний результат тесту в офіційній лабораторії за 150 доларів. Чоловік купив тест, у той же час жодних проб у чоловіка для дослідження не брали.

Пізніше з’ясувалося, що це не поодинокий випадок.

“По телефону я поговорив ще з одним хлопцем, якому також відмовили в посадці на літак і запропонували вирішити все “на місці” за $150. Він теж купив. Іншого виходу, як купити, не було, тому що в Дубаї потрібно бути саме сьогодні ввечері”, – пише журналіст.

Він оприлюднив фото, на яких видно дату і час “взяття” зразка. На документі офіційна печатка та бланк лабораторії CSD. У той же час Кошмал стверджує, що під час взяття зразка його друга не було в лабораторії, це можуть підтвердити камери спостереження.

“Ось тепер цікаво, де шукати правди. Адже співробітники аеропорту відтягували час до останнього, щоб чоловік не міг звернутися за допомогою”, – заявляє Кошмал.

Чоловік також прикріпив до посту скріни переписок.

Нагадаємо, у Києві “куплені” медики вносили підробні результати ПРЛ-тесту в “Дію”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...