Лижниці з Київщини вибороли золото та бронзу на Паралімпійському чемпіонаті світу

17:57 18.01

17 січня спортсменки з Київщини Кононова Олександра та Батенкова-Бауман Юлія вибороли золоту та бронзову нагороди на Паралімпійському чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону, який триває у місті Ліллегаммер, що в Норвегії.

Лижниці з Київщини вибороли золото та бронзу на Паралімпійському чемпіонаті світу

Про це повідомив голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Валерій Сушкевич у Facebook.

“Чи часто ми бачимо, щоб вищий спортивний подіум світового чемпіонату був повністю українським? Тільки що на чемпіонаті світу в норвезькому Ліллегаммер наші українські дівчата двічі заполонили українським прапором призовий п’єдестал біатлону”, – написав Сушкевич.

За його словами, перший раз медальний подіум завоювали: Кононова Олександра – золота нагорода (Київська обл.), Ляшенко Людмила – срібна медаль (Харківська обл.) та Батенкова-Бауман Юлія – бронзова нагорода (Волинська/Київська обл.)

Вдруге: Ляшенко Людмила – золота медаль (Харківська обл.), Буй Ірина (Вінницька обл.) – срібна нагорода та Кононова Олександра (Київська обл.) – бронзова медаль.

«На екваторі чемпіонату світу, маємо: 12 медалей, серед яких 2 золоті, 4 срібні та 6 бронзових.І це на шляху до найважчої зимової Паралімпіади в Пекіні, до якої вже менше 50 днів», – додав Сушкевич.

У чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону взяли участь 32 країни світу. Команду України представили 25 спортсменів з інвалідністю, які виступають у лижних перегонах та біатлоні, а також боротимуться за добір паралімпійських ліцензій.

Великий Київ у Google News

підписатися