“Люта жесть” в лікарні на Червоному хуторі: ковідне зонування відсутнє

Автор: Любава Лисичкіна
20:38 21.04

У Київській міській клінічній лікарні №1 (“Червоний хутір”) відсутнє зонування, яке б мало блокувати поширення коронавірусу у медичному закладі.

“Люта жесть” в лікарні на Червоному хуторі: ковідне зонування відсутнє Фото: Facebook Ольга Омелянчук
Про ситуацію в лікарні написала у Facebook журналістка Ольга Омелянчук.
 
За словами авторки допису,  “ковідне” відділення, розташоване у хірургічній реанімації Київської міської клінічної лікарні №1 (“Червоний хутір”),  не має зонування. Також відсутні належні   засоби захисту у тих, хто працює безпосередньо з ковіднимии хворими   і  з іншими  хворими.
  
 “Мені невідомо, чи знають пацієнти у хірургії, що медсестра над ними щойно (без відповідних засобів захисту, нагадаю) стояла над хворим з коронавірусом. І я не знаю, чи в курсі вони, що й анестезіолог щойно перевдягався у тому ж приміщенні, що і лікарі з “ковідного” відділення (зонування всюди немає). Але я точно знаю, що це — люта жесть, з якою терміново потрібно щось робити”, – обурилася киянка. 
 
Омелянчук також зауважила, що керівництво лікарні зовсім нічого не робить і не може вдіяти, мовляв, “ноги” ростуть згори. Медики виснажені – одна медсестра працює  з понад  10  реанімаційними пацієнтами і тут не вистачає персоналу.
 
До слова, столичні хірурги врятували двох пацієнток, яким немає і двох рочків. Одна дитина – з дитбудинку.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...