Люди твого Києва. Як працювали комунальники в перші місяці широкомасштабної агресії росії

Автор: Галина Ворона
12:29 04.09.2022

Кожен із нас, хто залишається на своєму і продовжує виконувати свою роботу попри будь-які ситуації, може вважатися героем. Про одного із таких героїв розповів мер Києва Віталій Кличко в межах проєкту #ЛюдиТвогоКиєва. Це історія про киянина, який працює, щоб місто було охайним та чистим.

Люди твого Києва. Як працювали комунальники в перші місяці широкомасштабної агресії росії

Відеоісторію Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Це історія про 32-річного Сергія Вегнера, батька двох маленьких дітей. Сергій п’ятий рік працює водієм сміттєвозу в КП “Київкомунсервіс”. Збирає у місті  змішане, будівельне і відсортоване сміття.

Від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів в Україну Сергій залишився в Києві та продовжував працювати. Адже людей на підприємстві не вистачало. У перші місяці з десяти водіїв у його автопарку залишилися  тільки троє-четверо. Інші пішли до лав ЗСУ та тероборони. Сергій дуже переймається тим, аби кияни впроваджували культуру сортування сміття. А ще – не паркували автівки близько до смітників, щоб комунальна техніка могла безперешкодно під’їхати та забрати побутові відходи“, – зазначив столичний голова.

вивезення сміття київкомунсервіс

Він нагадав, що сьогодні “Київкомунсервіс” є основним підприємством, яке забезпечує вивезення твердих побутових відходів у столиці.

вивезення сміття київкомунсервіс

Від початку широкомасштабного вторгнення росії підприємство, коригуючи графік вивезення вимогами комендантської години, та попри нестачу робочого персоналу, не допустило жодних збоїв у вивезенні сміття. Та надавало послуги киянам навіть там, де припиняли працювати приватні перевізники“, – підкреслив Віталій Кличко.

вивезення сміття київкомунсервіс

Мер розповів, що “Київкомунсервіс” щодня забезпечує вивезення понад 7 тис. кубометрів або близько 1200 – 1300 тонн побутових відходів у Києві. Це – аналогічно 45 вантажним залізничним вагонам щодня. На зміні в комунальному підприємстві щоденно задіяні майже 850 працівників і курсують близько 150 сміттєвозів (включаючи підрядні компанії).

Читайте також: Люди твого Києва. Чергова по станції “Лук’янівська” більше місяця працювала під землею, допомагаючи киянам  

Нагадаємо, одну із історій проєкту “Люди твого Києва” Віталій Кличко присвятив машиністам метрополітену.

Великий Київ у Google News

підписатися