Люди із вразливих груп отримають продуктові набори

Автор: Марія Супрун
18:46 18.04

Дві тисячі продуктових наборів для людей, які під час пандемії найбільше потерпають від нужди, зібрали волонтери та активісти ГО «Справа Громад». Офіс партії «Європейська Солідарність» перетворився на живий конвеєр. Долучилися до пакування наборів і Петро та Марина Порошенки. 

Люди із вразливих груп отримають продуктові набори

Про це повідомляється на сайті партії «Європейська Солідарність». 

«Сьогодні 12 областей і столиця України опинилися у «червоній зоні», де введений режим локдауну. І це означає, що десятки тисяч людей опинилися у ситуації, коли вони не можуть придбати найнеобхідніше. І саме тому сьогодні тут зібралися ті кому не «какая разница». І сьогодні саме тут знову запрацював продуктовий конвеєр», – зазначила голова Комісії Київради з питань охорони здоров’я Марина Порошенко. 

 

Кошти на продуктові набори, як і торік, збирають гуртом, долучився і Благодійний Фонд Порошенка. 

Зараз перші дві тисячі наборів підуть до Одеси та Львова. Наступної неділі буде п’ять тисяч. Зазначається, що у найближчі дні почнуть збирати такі продуктові набори і для мешканців Києва.

«Ми дуже хочемо, щоб люди, які опинилися на самоті, отримали подарунки для того, щоб повернути віру в Україну. Ми, українці, коли об’єднаємося, можемо давати відсіч Путіну і країні-агресору. Ми можемо захистити від некомпетентності влади при подоланні пандемії, врятувати життя людей, які отримують від нас кисневі концентратори. Так як раніше отримували засоби захисту, тести, окуляри, костюми, рентген апарати, апарати штучної вентиляції легень і багато іншого», – зазначає лідер «ЄС» Петро Порошенко. 

Торік силами волонтерів, Фонду Порошенка та компанії Рошен понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди по всій Україні. 
Нагадаємо, зараз Фонд разом з волонтерами передає в лікарні та амбулаторії кисневі  концентратори. Більше ста апаратів вже доставлені у медзаклади. Загалом від початку пандемії у Порошенка витратили на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...