Фото казкового вечора оприлюднили у Facebook музею, також світлинами поділився Олександр Хоменко.
Хоча погодні умови не дуже сприяли, однак свято вдалося на славу! Кияни та гості столиці долучились до масових народних гулянь з купальськими обрядовими дійствами: відвідали майстер-класи з плетіння вінків та українських народних танців, спостерігали за реконструкцією обряду встановлення Купайлиці, символу життя, а також Івана та Марени як уособлення чоловічого (сонячного) й жіночого (водяного) божеств.
На Співочому полі музею лунали купальські пісні, виступали аматорські фольклорні та хореографічні колективи, гості та учасники заходу кружляли в хороводах, брали участь у святкових іграх.
А також усі присутні мали змогу відвідати презентацію нової книги у стилі фентезі на етнооснові «Вітрова гора» від автора Анни Багряної.
Фінальна частина заходу – добування «Живого вогню» та запалювання купальського вогнища. Перестрибування через вогнище символізувало очищення та захист від усілякої нечисті.
Нагадаємо, 11 та 17 липня в парку на набережній в Бучі можна буде насолодитись концертом під відкритим небом. В програмі – класичні та сучасні хіти.