Луческу відмовився тренувати “Динамо”? Що кажуть у клубі

18:17 27.07.2020

Румунські ЗМІ повідомили про те, що Мірча Луческу не буде тренувати київське “Динамо” та розриває контракт через тиск вболівальників. Водночас, представники футбольного клубу не коментують цю інформацію, а просять потерпіти.

Луческу відмовився тренувати “Динамо”? Що кажуть у клубі

Лист Луческу опублікувало румунське видання Gazeta Sporturilor.

Я дякую родині Суркісів за надану довіру і зроблене запрошення, але я не можу активізуватися в атмосфері ворожості, особливо з боку ультрас, чия підтримка так потрібна команді під час занять спортом“, – йдеться в листі.

Водночас, у футбольному клубі не стали коментувати інформацію, що з’явилася в румунських ЗМІ.

У мене немає ніякої такої інформації, про яку я міг би вам сказати. Що він кудись приходить або йде. Все, пізніше наберіть. У мене немає інформації”, — сказав президент “Динамо” Ігор Суркіс у коментарі “Спорт-Експрес“.

Віцепрезидент київського “Динамо” Олексій Семененко також залишив FootBoom без подробиць.

Я розумію, чому ви телефонуєте, але мені зараз нічого вам сказати на цю тему. Поки потерпіть”, – відповів Семененко.

ОНОВЛЕНО. Згодом український журналіст Ігор Циганик розповів, що Суркіс вмовив Луческу залишитися, хоча румунський спеціаліст дуже пригнічений такою реакцією на його призначення.

Луческу підтвердив, що говорив про свою відставку з румунськими журналістами. Однак перед тим, як ухвалити остаточне рішення, Луческу повинен був поговорити з Ігорем Суркісом.

Вже після розмови Циганик у прямому ефірі зателефонував президенту «Динамо», який підтвердив, що Луческу залишається в “Динамо”.

“Є у “Динамо” тренер”, — сказав Суркіс. 

Нагадаємо, Луческу був призначений головним тренером “Динамо” 23 липня. Контракт розрахований на 2 роки з можливістю подовження ще на рік.

Його призначення викликало гнів ультрас “Динамо” – вони назвали це “Плювком в очі вболівальникам” та анонсували акції протесту.

А от капітан київського “Динамо” Сергій Сидорчук зазначав, що клуб лише виграє від призначення екс-тренера “Шахтаря”, але він знає принципового ворога зсередини.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...