Ловлять продавців пива та цигарок – в столичній поліції розказали про основні порушення в нічні години

Автор: Оксана Тупальська
15:35 19.09.2023

Більшість порушень, які фіксують правоохоронці у вечірні та нічні години у Києві, вчиняють продавці алкоголю та тютюнових виробів. Про це на запит кореспондента «Великого Києва» розповіли у Головному управлінні Нацполіції у м. Києві.

Ловлять продавців пива та цигарок – в столичній поліції розказали про основні порушення в нічні години

Ми звернулися до правоохоронців, щоб розпитати, які порушення фіксують у місті вечорами та під час комендантської години. Зокрема, уточнили про результати чергування поліцейських біля нічних установ та розважальних закладів.

За інформацією управління превентивної діяльності ГУНП у м. Києві підрозділи поліції залучені до перевірок:

  • магазинів та торговельних мереж, щодо яких діє заборона продажу алкогольних напоїв після 21.00,
  • закладів харчування, які з 1 вересня 2023 року можуть продавати алкогольні напої та обслуговувати відвідувачів до 23.00
  • додержання правил комендантської години з 00.00 до 05.00 та заборони роботи під час визначеного часу закладів харчування

Які ж порушення фіксують правоохоронці у вечірні та нічні години, нам відповіли так:

«Поліцейські міста Києва переважно документують адміністративні правопорушення у розважальних закладах за ч.2. ст.156 КУпАП (Порушення торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння у приміщеннях на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішеннями органів місцевого самоврядування)», – повідомила начальник відділу комунікацій ГУНП у м. Києві Юлія Гірдвіліс.

Зазначається, що найбільше таких порушень торгівлею спиртним та куривом в вечірні години спостерігають на території Печерського та Шевченківського районів Києва.

Раніше «ВК» розповідав, як на ревіння моторів, що вривається в тишу міста, яке намагається відпочити між сигналами повітряної тривоги, неодноразово скаржилися жителі проспекту Лесі Українки. Кияни питають, хто дозволив рухатися на мотоциклах в комендантську годину та чому не карають порушників.

Також у липні поліцейські виявили 14 закладів, які попри рішення Ради оборони міста здійснювали свою діяльність після 22.00. Керівників закладів притягнуто до адміністративної відповідальності

А мер Києва Віталій Кличко влітку звільнив з посади директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка за розваги у ресторані під час комендантської години.

Великий Київ у Google News

підписатися