LOL. Кличко чаклує милицями в мерії

20:11 31.07.2020

Днями мер Києва Віталій Кличко ганяв вандалів і надірвав ахілове сухожилля. Тепер йому доводиться ходити на роботу на милицях. Кличко, який славиться своїм оригінальним та іронічним гумором, тепер викладає кумедні ролики. Сьогодні, з’явився новий – як Кличко чаклує милицями в мерії.

LOL. Кличко чаклує милицями в мерії

Відео, що супроводжується мелодією The Intermezzo Orchestra, з’явилось у Тік Ток. Воно присвячене день народженню відомої письменниці Джоан Роулінг та персонажу її книг – Гаррі Поттеру.

“В день народження Джоан Роулінг та Гаррі Поттера трохи магії трапляється і в КМДА”, – написав Кличко.

Зокрема, Кличко проговорює відомі заклинання з творів Роулінг (Алохомора, Люмос, Акціо) та чаклує “чарівною милицею”, відкриваючи вхідні двері та включаючи настінний екран.

https://www.tiktok.com/@klitschko.v/video/6855609185430818054?referer_url=https%3A%2F%2Fapnews.com.ua%2Fru%2Fnews%2Fklichko-pokazal-kak-kolduet-kostylyami-i-rabotaet-s-travmirovannoi-nogoi%2F&referer_video_id=6855609185430818054

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Як повідомлялося, сьогодні до дня народження Джоан Роулінг “малюків” на Поштовій площі одягнути у мантії чарівників.

Нагадаємо, що стара травма Віталія Кличка дала про себе знати, коли він ганяв вандалів, що розмальовували вулиці Києва. Раніше Кличко показав, як милиці допомагають йому в роботі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...