Локомотив і вагон поїзда Київ-Рахів зійшли з рейок біля Тернополя

Автор: Галина Ворона
00:11 08.08.2021

Поблизу Тернополя зійшов з рейок локомотив та три колісних пари першого вагону поїзда № 357 Рахів – Київ. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Через інцидент у дорозі затримається зустрічний поїзд №358 Київ – Рахів.

Локомотив і вагон поїзда Київ-Рахів зійшли з рейок біля Тернополя

Про це повідомила пресслужба “Укрзалізниці”.

На місце події виїхала комісія перевізника. Випадок розслідується.

Наразі пасажирів першого вагона пересадили до інших вагонів, приймається рішення щодо технології прослідування поїзда далі.

Перевізник приносить вибачення за тимчасові незручності та обіцяє інформувати уразі затримки інших поїздів.

Нагадаємо, цьогоріч на залізниці сталось кілька інцидентів з потягами. Наймасштабніший стався 29 березня, коли потяг “Інтерсіті” №732 сполученням Київ – Запоріжжя зійшов з рейок у Дніпропетровській області поблизу Славгорода, за 50 км від Запоріжжя. На щастя, ніхто із 88 пасажирів, що перебували у вагонах, не постраждав. 

Останнім часом аварійних ситуацій побільшало. Так, вранці 10 липня низка пасажирських поїздів “Укрзалізниці” затримувалися в зв’язку з тим, що з рейок зійшов господарчий поїзд на ділянці Васильків – Боярка (Київська область). 23 липня поїзд із Києва зіштовхнувся із вантажівкою на Закарпатті. 29 липня на Миколаївщині горів пасажирський потяг. 30 липня аварія на переїзді спричинила затримку низки поїздів в столицю.

Великий Київ у Google News

підписатися