Локдаун стосуватиметься тільки окремих киян. Ганна Старостенко про карантин

12:13 22.10

Якщо локдаун і введуть, то він буде лише для невакцинованих громадян.

Локдаун стосуватиметься тільки окремих киян. Ганна Старостенко про карантин

Про це повідомила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради під час етеру на ТРК Київ.

Локдаун неминучий. І у кожного є вибір: або ізолюватися і не виходити з дому, оскільки ти не маєш «зеленого» COVID-сертифікату, або ж  вакцинуватися і бути вільним у виборі діяльності та місць перебування та можливості працювати. По суті, це буде локдаун невакцинованих», – пояснила депутатка.

При цьому Ганна Старостенко нагадала, що на сьогодні Міністерством охорони здоров’я визначено перелік професій, для яких вакцинація від COVID-19 – обов’язкова: «Серед них – освітяни та працівники центральних і місцевих органів влади. Переконана, що в подальшому цей список буде розширено».

Депутатка також підкреслила, що у міста на сьогодні є максимум можливостей для вакцинації. «У нас є достатньо вакцин на вибір, відкрито величезну кількість вакцинальних центрів та пунктів щеплення. Зокрема – 117 у медичних закладах столиці, 53 мобільні бригади, понад 20 пунктів щеплення у торговельно-розважальних центрах, до вакцинальної кампанії долучаються також ЦНАПи. Єдине, що потрібно зробити – це прийти і вакцинуватися», – додала Ганна Старостенко.

Зазначимо, що за минулу добу, 20 жовтня, у столиці було здійснено 21425 щеплень. Загалом, від початку вакцинальної кампанії у столиці було введено трохи більше 2 мільйонів доз, з них 1 доза – 1 млн 4 тис щеплень, 2 доза – 1 млн 257 щеплень. Завантаженість лікарень, які госпіталізують хворих на коронавірус, на сьогодні становить 53,2%.

Нагадаємо, за минулу добу в столиці виявили понад 1300 нових випадків коронавірусу. 

Великий Київ у Google News

підписатися