Ліжко Гордонів та “ноги в шоколаді”: друзі Зеленського роблять пародії з опозиційних до президента журналістів

Автор: Любава Лисичкіна
16:12 02.01

Відомо, що український журналіст Дмитро Гордон звинуватив президента України Володимира Зеленського у непорядності. Про це він заявив в ефірі передачі “Свобода слова Савіка Шустера”. Зокрема, Гордон назвав прес-марафон, присвячений «екватору» президентського терміну Зеленського, театром одного актора.

Ліжко Гордонів та “ноги в шоколаді”: друзі Зеленського роблять пародії з опозиційних до президента журналістів

Натомість, колишні соратники Зеленського по “95 кварталу” підготували номер у своєму шоу, присвячений  журналістові та його дружині. Зреагувала на відео дружина Дмитра Гордона, журналістка Олеся Бацман. 

Як написала у соцмережі Бацман, відтепер головною кімнатою країни офіційно є не кабінет Президента України, і навіть не кабінет глави Офісу Президента, а її  із Дмитром Гордоном спальня.

“Раніше 95 квартал у Новорічну ніч головні номери показував про чинних глав держави та найяскравіших політиків, а тепер про нас із Дімою. Ну, зрозуміло ж, де всі доленосні рішення для України приймаються. 95 квартал, улюблені наші друзі, щиро дякую від нас з Дімою! А доктор Комаровський взагалі вас тепер безкоштовно лікуватиме”, – додала журналістка.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Alesia Batsman (@alesiabatsman)

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Гордон заявив,  що нинішній президент України після всієї брехні та невиконаних обіцянок «для нього помер». За його словами, за два роки при владі Зеленський не виконав жодної передвиборчої обіцянки, особливо це стосується боротьби з корупцією.

Згодом вийшло інтерв’ю Дмира Гордона з екскерівником ОПУ Андрієм Богданом, в ході якого останній заявив, що Зеленський збирається посадити його, Гордона, Бутусова, Шустера та ще “100 тисяч якихось людей”.

Щодо Комаровського, про якого згадує Бацман у дописі, то відомий блогер-лікар, телеведучий Євген Комаровський наприкінці жовтня заявив в одному з інтерв’ю, що  Зеленський використав його виключно для піару.

Великий Київ у Google News

підписатися