Літають так низько, що роздивляються жінок у вікнах будинків: один з “Привидів Києва” розкрив секрет непереможності

Автор: Любава Лисичкіна
22:42 23.01.2023

Привидам довелося виконувати зльоти і посадки, відхід з району аеродрому на гранично малих висотах – приблизно 30 метрів над землею.

Літають так низько, що роздивляються жінок у вікнах будинків: один з “Привидів Києва” розкрив секрет непереможності Фото: Повітряне командування "Центр"

Як вистояли та перемогли навалу з неба, відверто розказав один з Привидів з позивним Бджоляр/BeeKeeper.

За словами льотчика, агресор добре усвідомлював можливості нашої авіації і намагався ліквідувати її в першу чергу. Це були численні ракетні атаки по авіаційній структурі. Намагання знищити наші літаки в місцях базування.
 
“Але нам вдалося майже всю техніку своєчасно вивести з під удару, врятувати людей і відповідно відновити все. Коли ворог підійшов ближче до Києва та Василькова, він висунув свої зенітні ракетні комплекси, аби по максимуму закрити повітряний простір над нашою територією. Аеродром опинився в зоні ураження, саме тому Привидам довелося виконувати зльоти і посадки, відхід з району аеродрому на гранично малих висотах – приблизно 30 метрів над землею”, – розповів військовий.
 
При чому, працювали як вдень, так і вночі. Всі хлопці проявляли верх льотної майстерності і професіоналізму, оминаючи найменші перешкоди на великих швидкостях, переслідуючи ворога, говорить Бджоляр. Це дозволяло не попадати в зону виявлення та поразки, але потребувало найвищого хисту, гарту та витримки від пілотів.
 
Він розповів, що до війни у Василькові жартували: “Ваші пілоти так низько літають, що роздивляються наших жінок у вікнах будинків”.  Під час бойових дій – було вже не до жартів, але саме та муштра, навченість і набутий досвід допомогли вижити, не дозволити ворогу панувати у повітрі над столицею та зоною нашої відповідальності, зазначає Бджоляр.
 
Як відомо, росіяни готують до встановлення біля північного кордону України “Зуби дракона”.
 

Великий Київ у Google News

підписатися