Лікарня №8 – це справжнє пекло. Волонтерка про ситуацію з порятунком ковідних хворих

Автор: Любава Лисичкіна
20:50 19.04

Волонтерка стверджує, що з усіх ключових лікарень столиці такої кількості смертей серед тих, хто звертався за СРАР або киснем, більше немає у жодному закладі.

Лікарня №8 – це справжнє пекло. Волонтерка про ситуацію з порятунком ковідних хворих

Про це ідеться у дописі голови  благодійного фонду “Свої” Лесі Литвинової у Facebook.

За словами волонтерки, яка допомагає хворим на коронавірус, зокрема, надає у користування кисневі концентратори та апарати штучної вентиляції легень, Київська лікарня №8  це справжнє пекло.

“З усіх ключових лікарень  Києва у мене не було такої кількості смертей серед тих, хто звертався до нас за СРАР або киснем в лікарню. Коли мені подзвонили і запитали чи дам я СРАР (апарат штучної вентиляції легень – ред.) в 8 лікарню, перше що я сказала – там пекло. Нехай лікар пише довідку про те, що буде його використовувати”, – написала Литвинова.

І додала, що  апарати  туди передавалися  неодноразово. Але в цьому медзакладі або не вміють включити, або не розуміють навіщо, або говорять, що Філіпс їх не влаштовує, купіть в сусідній палаті китайця.

Волонтерка наголошує, що навіть у лікарні №8 є нормальні лікарі, які рятують пацієнтів, але в жодній  лікарні  Києва  взаємодія між фондом і  медиками не викликала  стільки проблем.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про те, що у Києві померла 47-річної місцева жителька через ускладнення коронавірусу. Її рідні намагалися домогтися переведення тяжкохворої пацієнтки зі стаціонару в реанімацію Київської лікарні №8, а лікарі нібито вимагали, щоб жінку спочатку забезпечили апаратом СРАР.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...