Лікарі Охматдиту провели огляд у Миронівці: люди з деокупованих територій потребують допомоги

Автор: Любава Лисичкіна
18:26 31.01.2023

Загалом, лікарі оглянули понад п’ять тисяч пацієнтів , побувавши в Бородянці, Бучі, Ірпені, Гостомелі, на Чернігівщині та Житомирщині.

Лікарі Охматдиту провели огляд у Миронівці: люди з деокупованих територій потребують допомоги
Як розповіли в медзакладі, на деокупованих територіях проводяться медичні огляди дітей.
 
Черговий виїзд в Миронівку  цього разу не обійшовся без екстриму: працювали в надзвичайних обставинах – оголосили повітряну тривогу, тому певний час разом з пацієнтами перебували в укритті. Але це не завадило протягом дня переглянути кожного, хто чекав спеціалістів.
 
Загалом лікарі Охматдиту здійснили понад 30 виїздів у рамках проєкту «Збережемо життя та здоров’я дітей України в умовах війни».
 
«Ми виступили з ініціативою проведення виїзних прийомів на деокупованих територіях ще навесні, – розповідає медичний директор з поліклінічної роботи Охматдиту Володимир Сова. – Метою проєкту є надання консультативно-діагностичної та медико-психологічної допомоги, зокрема, дітям. Так як через складні обставини далеко не всі можуть дістатися до столиці та отримати належну консультацію. У лікарні ми створили бригади з понад п’ятнадцяти напрямків, а також бригади лабораторної та діагностичної служби. На сьогодні обстежили понад 5000 пацієнтів».
 
У складі виїзних бригад висококваліфіковану допомогу надають  педіатри, хірурги, отоларингологи, алергологи, ортопеди, неврологи тощо. Лікарі планують надалі здійснювати виїзні прийоми та надавати допомогу всім, хто цього потребує.
 
До слова, скарги військових про черги в поліклініках дійшли до міністра Ляшка.

Великий Київ у Google News

підписатися