Ліга чемпіонів: “Барселона” розгромила “Динамо” на “Олімпійському”

08:36 25.11.2020

Київське “Динамо” програло “Барселоні” з рахунком 0:4 в рамках матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Гра проходила на НСК “Олімпійський” без глядачів.

Обидві команди підійшли до поєдинку з втратами. Наставник киян Мірча Луческу через травми і коронавірус не дорахувався більше десяти футболістів основної обойми, а головний тренер каталонців Рональд Куман крім травмованих Піке, Бускетса, Сержі Роберто і Фаті, також не приїхали до Києва Де Йонг і Мессі.

У складі каталонців на НСК “Олімпійський” відзначилися Сержіньо Дест, двічі Брейтвейт і Антуан Грізманн.

У першому таймі командам не вдалося забити. “Барселона” більше володіла м’ячем і ініціативою, але створити небезпечних моментів так і не змогла, як не змогло і “Динамо”.

Київське “Динамо” бадьоро початок другий тайм, але на 52-й хвилині Брейтвейт віддав пас на Деста в штрафний киян, який пробив повз Бущана.

Кияни не встигли прийти в себе, як на 57 хвилині “Барселона” забила другий гол – відзначився Брейтвейт.

Брайтвейт став героєм зустрічі і на 69 хвилині. Попов під час атаки штовхнув Брайтвейта в спину. Суддя призначив пенальті, яке реалізував Брайтвейт, і рахунок став 0:3.

Підопічні Мірчі Луческу все ж забили один гол, але арбітр справедливо відмінив взяття воріт Вербичем, оскільки Беньямін і сфолив проти суперника, і в явному офсайді перебував.

Крапку в цій зустрічі поставив Грізман, який майже перед фінальним свистком зі штрафної забив під саму перекладину – 0:4.

В іншому матчі цієї групи “Ювентус” здобув перемогу 2:1 над “Ференцварошем”. Завдяки цьому результату “Динамо” зберігає шанси на Лігу Європи, набравши поки 1 очко в групі, як і “Ференцварош”. «Біло-сині» продовжують займати третє місце в таблиці, випереджаючи будапештську команду за додатковими показниками.

Турнірне становище після чотирьох турів: «Барселона» – 12 очок, «Ювентус» – 9, «Динамо» – 1, «Ференцварош» – 1.

«Барселона» і «Ювентус» достроково вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Наступний матч «Динамо» проведе 2 грудня проти «Ювентуса» в Турині.