Левеня врятували від торговців дикими тваринами. Його тримали у тісній темній клітці серед сміття і щурів

17:42 28.08

У Гостомелі із підпільного звіринця визволили молодого лева, якого утримували у тісній клітці серед сміття і щурів. У “власника” не було ні документів на тварину, ні можливості забезпечити їй належні умови. У таких самих жахливих умовах у так званому зоопарку ще залишаються дикі птахи, у тому числі червонокнижні. Наразі активісти організовують їх вилучення.

Левеня врятували від торговців дикими тваринами. Його тримали у тісній темній клітці серед сміття і щурів

Про це у Facebook повідомив голова ГО “Єдина Планета” Павло Вишебаба.

За його словами, небайдужі повідомили, що під Гостомелем є великий барак, де вирощують диких тварин для продажу на чорному ринку. Там і знайшли левеня Руру.

Активіст каже, що тварину утримували в вольєрі, який в 20 разів менше необхідної для нього площі.

Наша команда виїхала на місце і була вражена побаченим: людина на ім’я Андрій з п’яними колегами утримує у вологому брудному бараці декілька сотень тварин! Вся територія завалена сміттям, під ногами бігають щури. Дикі птахи – пугачі, соколи та інші – у настільки тісних клітках, що не можуть розправити крила. А левеня Руру, якому потрібно щонайменше декілька сотень квадратних метрів простору – запроторений у тісному вольєрі. Спеціалісти з диких тварин оцінили його стан як критичний: зневоднення, недогодованість та уповільнення в розвитку. І це не дивно, коли король джунглів затиснутий в клітці площею менше десяти квадратних метрів”, – поділився зоозахисник.

Він зазначив, що пізньої ночі того ж дня левеня доставили до Притулку для диких тварин і передати у надійні руки фахівців з реабілітації диких тварин, а на власника незаконного звіринця склали заяви у поліцію та вимагають порушення кримінальної справи, конфіскації тварин для передачі їх в місця утримання з належними умовами та доглядом.

загрузка...

Наразі у підпільному звіринці залишаються також дикі птахи, у тому числі червонокнижні. Без документів, у тісних брудних клітках, частина з них потребує ветеринарної допомоги. До Держекоінспекції подали прохання терміново організувати вилучення птахів та їх реабілітацію.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, зовсім інше життя у звірів столичного зоопарку – їх навіть пригощає смаколиками сам мер.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...