Левеня мало три переломи на двох лапах: контактні звіринці стають пастками для диких тварин

Трьох левенят евакуювали  у критичному стані із контактного звіринця Ясногородки.

Про реалії контактних зоопарків розповіли у Центрі порятунку диких тварин.

Троє левенят Джаміль, Кіара та Цар народилися в екопарку Фельдмана, звідки їх продали в контактний звіринець Ясногородської ферми.

Через невідповідні умови та харчування люди довели малюків до рахіту та стресу. У тварин були переломи кісток і численні розтягнення. У Джаміля були множинні розтягнення зв’язок і сухожиль. А у Кіари – три переломи на двох лапах.

“Сьогодні з левами все добре. Ми вилікували їх та евакуювали за кордон у спеціалізовані реабілітаційні центри. Вони виросли та живуть у чудових умовах. Проте скільки ще беззахисних тварин знаходяться у контактних звіринцях та страждають щодня, — навіть страшно уявити”, – говорять зоозахисники.

Активісти закликають людей не підтримувати жорстокий бізнес і не відвідувати контактні зоопарки. Адже саме через те, що люди  створюють попит та популяризують контактні катівні, вони досі існують та завдають страждань тваринам.

Відомо, на Виноградарі зникає озеро Синє (фото).