“Відкрутити вухо” чи “прийняти на хабарі”. Лерос оприлюднив продовження розмови Тищенка та Комарницького

16:45 07.10.2020

Скандальновідомий народний депутат Гео Лерос продовжує опубліковувати записи розмов нібито нардепа від “Слуги народи” Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького.

“Відкрутити вухо” чи “прийняти на хабарі”. Лерос оприлюднив продовження розмови Тищенка та Комарницького

Про це повідомляє сам Гео Лерос у своєму відеоблозі на Youtube.

Нагадаємо, що раніше, 2 жовтня Гео Лерос оприлюднив фрагменти розмов, які, за твердженням нардепа, вказують на зв’язок Володимира Зеленського та голови офісу президента Андрія Єрмака із корупційними схемами Дениса Комарницького. Плівки, як запевняє екс-депутат “Слуги Народу”, були зроблені Службою Безпеки України.

В другій частині відеоблогу Лерос заявляє, що головними героями прослуховування спецслужб стали Микола Тищенко та вже відомий нам “смотрящий” за Києвом  Комарницький.

 Згідно з інформацією, представленою на відео, чоловіки у лазні обговорювали те, як можна покарати Гео Лероса. Пропозиції лунали досить креативні: “обійняти десь у ресторані, щоб він пунцовий став”, “відкрутити вухо”, чи “організувати, що приймуть на хабарі”,  “пристебнути наручниками і пробігти десятку”, “облити зеленкою” чи лайном (знімаючи це на камеру, звісно).

Читайте також: Битва за Київ. У чиїх інтересах працює Гео Лерос?

Згодом, голоси обговорюватимуть обшуки, які проводяться у Комарницького через розкрадання грошів на будівництві Подільсько-Воскресенського моста та можливі варіанти “очистити” своє ім’я (один із можливих способів – заказне інтерв’ю).

У кінці розмови Денис Комарницький також цікавиться, чи “не можна зарядити акуратно” журналіста Дениса Бігуса.  

Сам Микола Тищенко назвав записи “погано зробленим фейком та муральщиною”, а також заявив, що з усіма обвинуваченнями Леросу варто йти в НАБУ. 

“Лерос ніяк не зрозуміє, що не світить йому навіть бути YouTube-зіркою. Відмивати гроші на муралах – ось його”, – запевнив депутат. 

Нагадаємо, що Тищенко роздавав лимони на місці вибуху будинку. Це мало захистити людей від стресу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...