“Легка застуда” може бути дельта-варіантом COVID-19 – вчені

Автор: Любава Лисичкіна
00:16 15.06

Через менш виражені симптоми, заражені часто не почуваються хворими, не роблять тестів та наражають на небезпеку оточуючих.

“Легка застуда” може бути дельта-варіантом COVID-19 – вчені

Про це повідомляє ВВС.

Дослідники ZOE COVID Symptom Study встановили, що дельта-варіант COVID-19, вперше зафіксований у Індії, викликає дещо відмінні від інших варіантів вірусу симптоми. Головне, що саме дельта-варіант наразі відповідає за 90% усіх нових випадків зараження коронавірусом у Великій Британії

Науковці зазначають, що загроза ховається у симптоматиці вірусу, адже його симптоми не подібні до звичайного ковіду.  Так,  якщо “класичні” варіанти вірусу могли мати наслідком кашель, лихоманку та втрату відчуття смаку та запаху, дельта-варіант викликає менш виражені симптоми, які нагадують “легку застуду” – нежить, головний біль та біль у горлі.

ZOE COVID Symptom Study – некомерційна ініціатива, розпочата в кінці березня 2020 року для підтримки життєво важливих досліджень COVID-19. Додаток запустила медична наукова компанія ZOE за наукової підтримки King’s College London. Наразі у дослідженнях ZOE COVID Symptom Study задіяні майже 4 мільйони вчених з усього світу.

Нагадаємо, 14 червня 2021 року в Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...