Легенда української музики, автор “Тиха вода” і “Дикі гуси”, збирає кошти для випуску книги

Автор: Любава Лисичкіна
06:35 05.07

Ігор Поклад є автором музики багатьох відомих пісень, які в в Україні давно стали народними. Саме він створив «Ой летіли дикі гуси», «Чарівна скрипка», «Пісня про матір», «Кохана»

Легенда української музики, автор “Тиха вода” і “Дикі гуси”, збирає кошти для випуску книги
Про це ідеться у дописі дружини композитора Світлани Поклад.
 
“Я почала занотовувати спогади чоловіка десь на початку 2010-го року.Тоді ще дійсно на папері.Потім – в зошити, а вже в еру перших смартфонів – в телефоні…Ноут теж став моїм вірним другом. Я слухала і не могла повірити, що все це відбувалося, що такі неймовірні люди йшли поруч з моїм чоловіком. Які долі… Щасливі і трагічні одночасно. Це на сцені чи на екрані усі усміхнені і радісні. В житті особистому було різне. Що було найважчим для мене, тієї, хто вирішив все це розповісти читачеві ? Не скотитися в “жовтизну”…Як показав перший тираж книги (по відгукам родичів наших героїв), нам це вдалося”,  – ідеться у дописі жінки.
 
Восени 21-го,  родина Покладів зробили тираж для широкої аудиторії, саме тоді  їх дуже просили випустити книгу “По той бік роялю” українською. За півроку почалося повномасштабне вторгнення…
 
“Ми навіть не намагалися повернутися до цієї ідеї. А от зараз зрозуміли – час прийшов, ми почали! Ми не маємо права просити хоч копійку з бюджету воюючої країни, тому відкрили передзамовлення”, – написала Світлана Поклад.
Ігор Поклад разом із дружиною збирає кошти, щоб випустити свої мемуари та залишити ще одну згадку про себе майбутнім нащадкам. 
 
Поклад – Почесний громадянин  Ворзеля, Герой України, народний  артист України та лауреат Шевченківської премії, український композитор та опермейстер. Саме він став автором музики до  таких пісень як  “Зелен-клен”, “Два крила”, “Чарівна скрипка”, “Тиха вода”, “Дикі гуси”, “Хіба можна”… Поклад написав музику до десятків мюзиклів, оперет, мультфільмів,  зокрема “Друге весілля в Малинівці” (Київ, 1974 р.), “Як козаки наречених визволяли” (1973 р.),  “Конотопська відьма” (лібр. Жолдака, 1982 р.) тощо. 
 
Допомогти композитору:
 
 Монобанка:
 Картка Моно :
5375411219035461
Конверт в Приваті :
Картка Привату :
5168752106319398
 Телеграм: https://t.me/+XSdWHnScTgI1NGNi
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007910143201 (Світлана Поклад).

Нагадаємо, Ігор Поклад разом з дружиною пережили окупацію у Ворзелі –  вдома у підвалі багато днів  вони перебували без зв’язку, у поганому стані, і у них не було їжі та води.  

У березні  у Ворзелі врятували 80-річного композитора Ігоря Поклада із родиною. 

Згодом стало відомо, що окупанти пограбували та замінували будинок композитора Поклада у Ворзелі (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин